Kurallarımız

MOBİL SESLİ CHAT SOHBET KURALLARI

 

Türkiye’nin en eğlenceli, seviyeli ve güvenilir arkadaşlık platformu olan Seslikonus.Net  ailesi içerisinde, yöneticilerinin veya misafir kullanıcılarının dikkat etmesi gereken özellikle de günümüzde mobile sesli kameralı chat sohbetziyaretçilerimizin bu denli yaygın olması neticesinde, Mobil Sohbet odalarımızda huzurun ve seviyenin daimi için uyulması gereken kurallarımız.

 

Sitemizde görev yapmakta olan görevlilerimizinde bazı kurallara uyması gerekmektedir. Bu kurallara uymak mecburi olup, uymayan görevlilerimizde ceza alcaktır.

Görevlilerin mikrafonda herhangi bir kullanıcıya hakaret etme hakkı yoktur. (Bu kurala uymayan görevlimiz ceza alcaktır)

Herhangi bir görevlinin kullanıcıya kişisel nedenlerle ban, mute, engel atması kesinlikle yasaktır.

Görevlinin görevli üzerinde yetki kullanması, ban, mute, engel, komut ayarları gibi yetkiler kullanması yasaktır.

Görevli arkadaşların izinsiz kullanıcıların özellerine girip rahatsızlık vermesi yasaktır. !!!

SesliKonus.Net Sesli Chat Sohbet Oda sahipleri arkadaşlarımız kullanıcıları odalarından herhangi bir sebep ile kovamaz. Oda engeli ile cezalandırabilir. Küfür, argo ve reklam varsa banlama yetkisine sahiptir.

Görevli arkadaşlarımızın mikte küfürlü konuşması, siyasetkonuşması kesinlikle yasak olup uymayanlar cezalandırılcaktır. Eğer misafir kullanıcılar yapıyorsa uyarmak zorunda olup gerekirse engellemelidir.

Üst seviye görevli yöneticilerimizin Nick değişimi esnasında YÖNETİM ekibine bilgi vermeleri zorunludur.

Site huzuru bozucu argo kelimeler kullanmak yasaktır.

Herhangi bir oda sahibi olan görevlimizin bütün odada yetkisi olup gerektiginde mudahale etmek zorundadır.

Görevlilerin kullanıcılar arasında tartışması, küfür etmesi, siyasi veya mezhepsel konularda tartışması kesinlikle kilit sebebidir.

Sorunu olan görevlilerimiz sorunlarını toplantı odamızda yada oda sorunları odamızda halletmek zorundadır.

Hiç bir görevli kendi kafasına göre diğer görevliyi kitleme, banlama, muteleme hakkına sahip değildir. Bu kurala uymayan görevli cezalandırılcaktır.

Görevlilerimiz konuşmalarıyla, sohbetiyle kullanıcılarımıza örnek olmak zorunda olup yardım etmek zorundadır…

 

Hoş Sohbetler